Taraftar Paketi

Taraftar Paketi

TARAFTAR PAKETİ KAMPANYASI

Taraftar Paketi Avantajlarla Dolu Kampanya İle Sizlerle.


  • 12 ay boyunca Faturalı olarak ödeme yapıldığı zaman Taraftar Paketi 79 TL’dir. Üstelik kredi kartı olarak ödeme yapıldığı zaman ayda 79 TL.
  • Aynı Zamanda Paket içeriğinde 3 ay Yıldız Dolu Paketi hediye!
  • beIN Sports kanalları ile birlikte kaliteli spor içerikleri.
  • beIN Connect üyeliği mevcut Digiturk üyelerine ücretsizdir, bu nedenle beIN Connect üyeliğiniz boyunca hediye.
  • Paket içeriğinde Öncelikle Taraftarı olmuş olduğunuz; Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş son olarak Trabzonspor takımlarından tuttuğunuz takımın maçlarını izleyebilirsiniz.
  • Ayrıca tuttuğunuz takımın maçlarının yanı sıra; Ulusal Kanallar, Belgesel Kanalları, Çocuk Kanalları, 1 adet Film kanalı, 1 adet Dizi kanalı ve de bunun dışında Süper Lig’e yeni yükselmiş olan Anadolu Taraftar Takımlarından birinin maçı hediye!

Paket Fiyatları

 

Paketler Fiyat (Aylık) Fiyat (Kredi Kartı)
Galatasaray Taraftar Kampanyası 79 TL 79 TL
Fenerbahçe Taraftar Kampanyası 79 TL 79 TL
Beşiktaş Taraftar Kampanyası 79 TL 79 TL
Trabzonspor Taraftar Kampanyası 79 TL 79 TL

Ücretsiz Kurulum

Taraftar Paketine, başvuru yaptığınız zaman adresinize en yakın Digiturk ekiplerimizi yönlendirip, üstelik ücretsiz bir şekilde kurulumunuz sağlanmaktadır.

HD Yayın Kalitesi

Taraftar Paketine, başvuru yaptığınız zaman adresinize en yakın Digiturk ekiplerimizi yönlendirip, üstelik ücretsiz bir şekilde kurulumunuz sağlanmaktadır.

beIN Sports Taraftar Paketi

Taraftar Paketine, başvuru yaptığınız zaman adresinize en yakın Digiturk ekiplerimizi yönlendirip, ücretsiz bir şekilde kurulumunuz sağlanmaktadır.

Bu Paketi, tutmuş ve taraftarı olduğunuz takımın içeriğine göre; Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş veya Trabzonspor takımlarının maçlarını izleyebileceğiniz bir Digiturk paketidir.

Taraftar Paketi, 12 ay boyunca aylık 79 TL’dir.

Taraftar paketi, içeriği sadece kendi takımının maçlarını izlemek isteyen abonelerimiz arasında en çok ilgi gören pakettir. Taraftar Paketinde iç kurulum ve bunun dışında aktivasyon ücretsizdir. Başka bir deyişle kurulum esnasında hiçbir şekilde ücret talep edilmemektedir.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Call Now ButtonHemen Ara